Ürünlerimiz

MURAT MAKİNA

ÜRÜNLERİMİZ

Gazlı Tabanca Çivisi 

Gazlarımız Dewalt, Hilti, Spit, Würth HARİÇ DİĞER markalar İLE uyumludur.

Türkiye`nin heryerine numune gönderebiliriz ve siz değerli müşterilerimiz ürünümüzü denedikten sonra, gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Çivilerimiz kendi imalatımız olup Ejot Tezmak,Hilti, Spit, Forfix, Kofac, Akdeniz, Nail, Senco, Redhit, Berner, Fixpro, Hofmann, Notus çivi tabancaları ile uyumlu 100%, makinanızı zorlamaz, tutukluk yapmaz. Çivilerimiz C30-C35 betonlarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Mantolama Çakma Dübeli

Nail, Forfix, Ejot Tezmak, Fixpro, Red Hit uyumlu mantolama dübellerimiz şu an için 3cm, 4cm ve 5cm olarak stoklarımızda mevcuttur. Ürünümüz 6 kanallıdır 3 ve 4cm dübel içinde 45mm, 5cm dübel içinde (50mm ve 60mm uzunluğunda) ve 3.6mm kalınlığında çelik çivi mevcuttur. Ücretsiz mantolama düzbeli numune gönderimi yapmaktayız. Whatsapp tan iletişime geçebilirseniz numune gönderimi yapacağız.

Çivi Tabancası Gazı

Kofac, Akdeniz,Ejot Tezmak, Hofmann, Nail, Senco, Redhit, Berner, Fixpro, Forfix, Expandet, Notus, BEA çivi tabancaları ile uyumlu 165mm boyutunda, 1100-1300 atımlıktır. (Gazımız Hilti-Spit-Wurt-Dewalt Hariç bütün markalar ile uyumlu).

Türkiye`nin her yerine 10 adet ve üzeri alımda ÜCRETSİZ KARGO. 165mm Gaz fiyatımız 300TL’dir. GAZ BOYUTLARI 165mm, 154mm ve 150 mm olarak 3 ceşittir, 154mm ve 150mm gaz için fiyat 300TL

HILTI BX3 Uyumlu Çivi

Hilti BX3 uyumlu çivi sadece Murat Makina’da. 1000 adet 700TL
100% sorunsuz çalışır, bütün testleri başarı ile yapılmıştır. 5 kutu ve üzeri alımda ücretsiz kargo.

HILTI GX120 Uyumlu Çivi 

Sektör lideri Hilti tabancalar ile uyumlu yüksek kaliteye sahip çivilere Murat Makina güvencesi ile uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yüksek kalite, yaygın dağıtım ağı ile Türkiye’nin her yerine teslimatımız vardır. Numune talepleriniz için iletişim formunu doldurabilir veya detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 750 Adet Hilti Uyumlu Çivi 450TL`dir. 27mm mevcuttur ve özel sipariş ile 38mm montajlanabilir HILTI GAZI BULUNMAMAKTADIR.

SENCO Çivi Tabancası

SENCO marka çivi çakma tabancası fiyatı için lütfen telefonla irtibata geçiniz.

Alçıpan Vidası

İçerik Çok Yakında

PVC Rondela

PVC Membran uygulamalarında, keçe ile membran arasına sabitlenen yüksek yapışma kapasitesine sahip PVC Rondela Malzeme ham maddesi yüksek kalitede olup yapışma performansı mükemmeldir. Hammadde yazlık ve kışlık olarak farklı reçetelerle hazırlanır.

20cm Çaplı Ağ Donatı İçin PVC Rondela Çakma Dübelli ve Kancalı

İçerik Çok Yakında